درباره ما

درباره پایا چرم کارا

کیفیت، تنوع و نوآوری سنگ بنای کسب و کار ما است.

ما در مجموعه پایا چرم کارا بر این باوریم که کیفیت محصولات شرط اول موفقیت در فرآیند تولید می‌باشد. بر همین اساس کلیه مراحل تهیه و تولید محصولات با دقت و حساسیتی خاص همراه است.

این مجوعه از همان ابتدای شروع فعالیت،با استفاده از بهترین تکنولوژی ها و بروزترین روشهای بازاریابی ، توانست نقش خود در ایجاد اشتغال و توزیع محصول با کیفیت در منطقه را با موفقیت ایفا نماید.

شرکت پایا چرم کارا برآن شد در تولید محصولات چرمی خود علاوه بر چرم با کیفیت طبیعی از چرم های باکیفیت و خاص گیاهی استفاده کند تا با این خلاقیت گامی در جهت حفظ محیط زیست برداشته باشد.

زمینه فعالیت مجموعه پایا چرم کارا شامل تولید چرم مصنوعی و لوازم لوکس چرمی اتومبیل،لوازم راحتی و آسایش و ایمنی اتومبیل، انواع روکش فرمان، سردنده چرمی، گردگیر دنده،بالش زیرسری،روکش ترمز دستی، باکس نظم دهنده صندوق اتومبیل، نظم دهنده داخل اتاق اتومبیل، قفل تنظیم کمربند و سایر منسوجات چرمی هست.

مجموعه پایا چرم کارا به طور رسمی به عنوان شرکت سهامی خاص به شماره ثبت 624736 و    شناسه ملی 14012950717 به ثبت رسیده و آگهی ثبت آن در شماره 22596 روزنامه رسمی جمهوری اسلامی قابل استعلام است. 

شرکت پایا چرم کارا مفتخر است علاوه بر بازار داخلی کشور،تجربه صادرات محصولات خود به کشور های عراق، آذربایجان و ارمنستان را داشته و همواره دارد.